26 september 2016 / Directie

Vacature Junior-docent

Junior-docent Nederlandse Gebarentaal

Gebaren.nl is op zoek naar jou!

Ben jij bereid om op wisselende dagen en tijden de meest uiteenlopende doelgroepen te enthousiasmeren tot het maken van een gebaar? Dan zien wij jou graag terug in een sollicitatiefilmpje, die jij van jouzelf maakt en naar ons opstuurt.

Wat bieden wij jou?
- Traineeship van een half jaar binnen ons bedrijf, waarin jij de kans krijgt alle verschillende werkzaamheden en doelgroepen te leren kennen.
- Functie op basis van 0-urencontract.
- Na het afronden van je traineeship een vaste docentfunctie binnen ons team, gekoppeld aan een of twee doelgroepen.


Wat verwachten wij van jou?
- Jij hebt je diploma docent NGT op zak.
- Jij bent in het bezit van een auto en bereid om in heel Nederland te werken.
- Jij staat ervoor open om te werken volgens de visie en methoden van Gebaren.nl.


Sollicitatiefilmpje
Ons vak draait om presenteren en om op visuele wijze mensen te bereiken en te overtuigen. Daarom vragen wij jou te solliciteren middels een filmpje. Spreekt onze vacature je aan? Stuur een opname in van maximaal 3 minuten, waarin je kort en krachtig in NGT vertelt wie je bent en wat je doet, in NmG vertel je waarom jij bij ons team past en je sluit af door jouw favoriete kinderliedje te zingen met gebaren. Deze drie vaardigheden refereren aan de diverse doelgroepen waarmee je gaat werken.

Stuur je sollicitatie uiterlijk 5 oktober naar nienke@gebaren.nl